24 Квітня, 2024 cover
24 Квітня, 2024

NexInsight – сертифікований вендор IAB Europe TCF

Сьогодні NexInsight оголошує про приєднання у статусі сертифікованого вендора до IAB Europe’s Transparency and Consent Framework v2.2 (TCF або Протокол прозорості та згоди IAB Europe).

TCF був вперше випущений у квітні 2018 р. та представляє собою міжгалузевий стандарт, що має на меті допомогти зі спрощенням виконання вимог GDPR та e-Privacy Директиви щодо обробки персональних даних, доступу та/або зберігання інформації на пристрої користувача, такої як файли cookie, ідентифікатори реклами, ідентифікатори пристрою та інші технології відстеження.

TCF розроблений IAB Europe спільно з організаціями та експертами онлайн-індустрії. Його призначення – дозволити власникам веб-сайтів, додатків (так званим «першим сторонам») та технологічним партнерам, які займаються публікацією, персоналізацією або вимірюванням реклами та контенту («третім сторонам»), працювати разом та надавати користувачам стандартизований досвід у частині забезпечення конфіденційності даних.

TCF включає мінімальні практичні вимоги, що випливають з рекомендацій органів з захисту даних та судової практики, для інформування користувачів, надання їм вибору в сфері конфіденційності даних та поваги до такого вибору.

 «Сертифікація NexInsight як вендора IAB Europe TCF є важливим кроком у розвитку продукту та забезпечення відповідності європейських стандартів», – ділиться СЕО NexInsight Світлана Могилевська.

Компанія NexInsight працює в сегменті Martech та створює нові технологічні продукти для технометричних вимірювань аудиторії, а також зручні дашборди з аналітикою клієнта на основі даних від дата вендорів. Мета компанії – надати максимум цінних аналітичних даних від крупних дата вендорів та реалізувати потреби в рекламних вимірюваннях в тих сегментах, де це ще не реалізовано.

Щоб отримати додаткову інформацію про TCF v2.2, будь ласка, відвідайте цю сторінку.

Приймай маркетингові рішення за
допомоги Big Data та аналітики

Зв'язатися

Tags

Certification

IAB